Цього року я зробила чимало різдвяно-новорічних листівок (хоча усе одно їх було замало...), тож хочу нарешті їх показати. Сьогодні викладу фото першого комплекту, із яким хочу взяти участь у завданні від блогу "ЗДД" "Даруємо своє тепло"
А ось і листівки:
Чому вони теплі? Бо створювалися у теплому родинному колі. Тут не лише мої листівки. Творили також і Рома з Марічкою. Спробуйте вгадати, де чиє творіння?
дякуєм що поділились своїм теплом із ЗДД )
ВідповістиВидалити