Ґудзики - дуже класна річ! Можна сказати, універсальна! І одяг прикрашають, і м'які іграшки, і листівочки. Тому я дуже втішилася, що для третього етапу новорічного марафону від блогу "Завдання для душі" треба було зробити щось із ґудзичком.
Одним ґудзиком я не могла обмежитися, хотілося зробити цілу ялинку, а що зелененьких
ґудзичків виявилося не дуже багато, то вона вийшла невеличка. Зате прикрашена ниточками, щнурочками і рукавичкою. Пара сніжинок, пуансетія - і ось результат:
А тепер ялиночка ближче:
Якщо хтось не знає, то ґудзики - це не тільки такі різнокольорові штучки, на які застібаються сорочки чи жакети, а й чудові-пречудові люди, мої куми. Правда, вони пишуться з великої літери: Гудзі. І ґудзик у них поки що лиш один - моя хрещениця Катруся. Мабуть, ця ялиночка полетить саме до них, де ж іще їй буде так затишно?
Надихнув мене зробити листівку скетч від "Зроби сама":
душевно получилось, заходите на конфету http://marchenkoendscrab.blogspot.com/2012/11/blog-post_5885.html
ВідповістиВидалитиДякую!
ВідповістиВидалитиЦікаво))
ВідповістиВидалитиЯке класне прізвище у кумів! І чудову листівочку вони отримають :)))
ВідповістиВидалитиДуже прикольна ялиночка!
ВідповістиВидалитиЯ впевнена хрещениці дуже сподобається ;-)
І нам теж сподоблась! =)
Дякуємо. що марафоните разом фз блогом "ЗДД" ;-))