У Маріччиної подружки, яка лишилася в Балтиморі, сьогодні день народження. От із цієї нагоди і була зроблена листівка, а надихнуло на її створення завдання блогу "Штампи з любов'ю".
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvqA2jjXLSLEtlxQwwv2A7RjcGSCaM2XR8Xih1TuwtVf0r-4nqsI7CmH1oXfSOQjdYBf2jGsQAE6G8rCtwuN-gjlSODB5MvhaddEFhX_kPGCQ97kdXmQIAysI0SEf9R37HPt9-_vrLDiRW/s200/%25D0%259B%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25BE+%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2594%25D0%25B4%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F+%25D0%25B3%25D0%25BE%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B5.jpg)
Цього разу основний колір - рожевий. Здавалося б, що може бути простіше? У мене купа дівчачих папірчиків. Та виявилося, що не все так просто, бо разом із рожевим обов'язково присутній ще якийсь колір: червоний, білий, зелений. І цього, не рожевого, забагато... Тож фон листівки я вирішила зробити сама: тиснення плюс тонування чорнилами. Доповнила рожевими і зеленою смужечками, брадсами; тканинну квіточку також помазюкала чорнилами (Марічка була в захваті від того, шо колір вийшов не однорідний, а плямами-розводами). Останні штрихи - ґудзик і шнурок - і листівка готова!
І так нам із Марічкою сподобалася ця рожева краса, що ми вирішили лишити її собі. Принаймні, на деякий час. А подружці Марічка сама зробила листівку. Не рожеву, а блакитну, з купою наліпок, але то вже зовсім інша історія...
Творчість разом з дітками - це завжди чудово:)
ВідповістиВидалитиУ вас з донечкою вийшла гарненька листівочка, молодці!
Дякуємо, що творите в Проекті Поднання!
Дякую за цікаві завдання!
ВідповістиВидалити