вівторок, 23 вересня 2014 р.

Гаррі Поттер partyТрадиційно на день народження Марічки готується якийсь сюрприз. Починаючи, мабуть, років із чотирьох-п’яти, вручення подарунків перетворилося на квест. Треба шукати за підказками, розгадувати загадки тощо. Вечірки з друзями часто також мали тему, так чи інакше пов’язану з тогорічними Маріччиними захопленнями. У 5 років загадки загадували принцеси. У шість лиха Круелла де Віль знову викрала далматинців, і дітлахи шукали їх по квартирі, виконуючи завдання підступної лиходійки. У сім злодії викрали щойно подаровану Марічці ковбойку Джессі, і гостям довелося подолати купу різних випробувань, щоб звільнити її. Восьмий день народження проводили в боулінгу, тож від нас із Ромою не вимагалося креативу. На дев’ятий і десятий, які проводили вдома і на подвір’ї, було кілька конкурсів-естафет, які діти зустрічали з захватом, а часом навіть просили повторювати по кілька разів. А цього року темою був, звісно, Гаррі Поттер. А як інакше, якщо за червень Марічка прочитала усі книжки, і ми всі разом у серпні передивилися всі фільми?
Раніше тема вечірки була і для Марічки таємницею, а цього разу довелося відкритися (точніше, порадитися, бо ж не всі люблять Поттера), щоб зробити тематичні запрошення. Маріччиних подружок запросили у купальню старост, тобто басейн у готелі, де і мало відбутися святкування.
Hogwarts School
of Witchcraft And Wizardry
Dear Friend
We are pleased to inform you that you have been invited to Maria’s eleventh birthday. It will be on Sunday, September 21st , from 1:30 p.m.-4:00 p.m. at the Prefect’s pool (Boarder’s, Fayette). The sorting ceremony will also occur.
Don’t forget towels and swimsuits!

If you accept the invitation, Muggle address: 51 ½ W Water Street Fayette, IA 52142

Please R.S.V.P. Roman Yasinovskyy at ….@gmail.com no later than Friday, September 19th to reserve your place. (Or use your Muggle telephone to call …..)
Yours sincerely,
Nataliya Yasinovska,
Deputy Headmistress

Роздрукувавши, ми зістарили запрошення у чаї, щоб вони мали відповідний вигляд, скрутили і перев’язали мотузкою.

 Звісно, ефектніше було б відправити їх із совами, але у маґлівській школі не зрозуміли б цього, тому довелося Марічці вручати особисто.
А от Марічці вітального листа з Гоґвортсу принесла сова. (Ідею піддивилася ось тут.)

Шановна Марія Ясіновська!
Школа магії Гоґвортс вітає Вас із днем народження! Вам виповнилося 11 років, тож Ви тепер можете користуватися чарівними речами. Але спочатку ви маєте їх знайти.
Кожен гуртожиток приготував для Вас сюрприз. Але ж Ви пам’ятаєте, що не можна просто так зайти до гуртожитку.
Читайте підказки, відгадуйте загадки – якщо здолаєте випробування, перед Вами постане увесь Гоґвортс із чотирма вежами!
Щиро Ваші, викладачі Школи магії Гоґвортс
2014

Гафелпаф там, де плескате, горбате, на ньому можна спати.
Ґрифіндор там, де може бути вогонь.
Рейвенклов у раю для солодкоїжок.
Слизерин там, де був вхід у таємну кімнату.

Думай, шукай, чарівні дари тримай!
Щоправда, вранці, відшукавши усі подарунки, Марічка зробила мені зауваження: не всі гуртожитки знаходяться у вежах. Слизерин – у підвалі, а Ґрифіндор – біля кухні. Ну… не всі ж такі знавці Гоґвортсу, як дехто…
Серед подарунків були не лише книжки-журнали і чарівна скринька з грошима, а й ґрифіндорська мантія і чарівна паличка Герміони.

А на сніданок нарешті показався Ґогвортс у всій своїй красі (з чотирма вежами) у вигляді торта.

У купальні старост ми повісили герби всіх чотирьох гуртожитків, які роздрукували ось звідси і підмалювали гелевими ручками.
Одразу дівчат не чіпали – вони собі дуріли то всі разом, то групками: одні плавали в басейні, інші грілися-базікали в джакузі. А коли стало помітно, що потрібно втрутитися, щоб процес пішов у бажаному напрямку, запропонували перекусити. А потім влаштували церемонію сортування по гуртожитках. Наш капелюх не співав (хоча балакучого капелюха можна купити на амазоні за $20-30), але на ньому сидів дуже симпатичний павучок. У капелюсі були плетені браслети кольорів гуртожитків: червоно-жовтий – Ґрифіндор, сіро-зелений – Слизерин, сіро-синій – Рейвенклов і жовто-чорний – Гафелпаф. (Ми з Марічкою наплели. Люблю цю справу. А сфотографувати не встигла…) Витягнувши браслет із відповідними кольорами, дівчата йшли до герба свого гуртожитку.
Першим завданням було намалювати привида на повітряній кульці. 

Кожна команда заробила 30 очок. Потім треба було пантомімою показати витягнуті з капелюха слова (так-так, старий добрий «крокодил»): вежа, дракон, привид, відьма, друг. За кожне відгадане слово отримували по 10 очок – і та команда, що загадувала, і та, що відгадала. Останнім завданням був «водяний квідич лайт» – треба було переплисти басейн і хапнути дві кульки (вартістю 10 або 20 очок – то вже як кому пощастить). У командах було по три гравці (окрім Ґрифіндору, куди потрапила і birthday girl Марічка, яка хотіла взагалі-то в Рейвенклов, бо їй більше подобалося поєднання кольорів на браслеті :) ), тож кожна команда заробила 6 кульок. (Марічка пливла замість Кейтлін за Гафелпаф, бо та відмовилася, а Марічка також хотіла проплисти, так що всі лишилися задоволені.)
Як думаєте, хто переміг? Слизерин набрав 100 очок, Рейвенклов і Гафелпаф – по 110, а Ґрифіндор – 140! Усе було чесно, запевняю вас! Мені також видавалося підозрілим, що в книжках Ґрифіндор весь час перемагав, але, мабуть, так має бути. :)
Усі команди отримали по пакуночку бобів на всі смаки від Берті Боттс, 

а переможці – ще й право вибрати капкейк і шоколадну жабку (жабки були з білого, молочного шоколаду, а також із білого з вкрапленнями молочного - наші з Марічкою творіння :) ). Розпробувавши цукерки, дівчата одноголосно вирішили, що найгірші "боби" – зі смаком козюль. Хоча зі смаком вушної сірки, тухлих яєць та грязюки також не пішли. :)

На капкейках також були букви-символи гуртожитків – S, G, H, R, але кожен вибирав те, що йому сподобалося. Навіть нам із Ромою дісталося по кексику з S. :)
Після солодкого дівчата знову товклися самі, але недовго, бо більша частина ще мала тренування з волейболу, тож покинула купальню старост трохи раніше за інших. І тоді почалося ТАКЕ… П’ятірка, що лишилася, затягнула в басейн кульки-привиди і дуріла по повній, аж поки вони всі не полускалися. :)
Марічка вечіркою задоволена, сказала, що їй подобаються шумні збіговиська, а з найближчими подружками можна час від часу влаштовувати сліповери (вечірки з ночівлею). Серед дівчат ображених чи незадоволених також ніби не було. А ми з Ромою тішимося, що то все відбувалося не вдома.
До речі, купу ідей для Гаррі Поттер party, та й не тільки, можна знайти тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар