А що листівка з пір'їнкою, то я вирішила взяти з нею участь у завданні блогу "Зроби сама" №25.
Вітаю усіх на своїй сторінці! Зараз я мешкаю у крихітному містечку Вест Юніон, що у штаті Айова, США. Разом із коханим чоловіком виховую двох донечок. Саме після переїзду до Америки я і започаткувала свій блог. Записувала думки і враження, а їх було дуже багато. Зараз мене місцеве життя вже не так дивує. Мабуть, тому тепер стало менше дописів, а більше творчості: оповідань, листівок... Сподіваюся, ви знайдете щось для себе: читайте, розглядайте, коментуйте - мене цікавить ваша думка!
понеділок, 6 травня 2013 р.
Легша за пір'їнку
Чи хтось колись зважував любов? Думаю, вона легша за пір'їнку. Але огортає людину невидимою ковдрою, як повітря - Землю. Зігріває кожну клітинку тіла, кожен закапелочок душі. Материнська любов всемогутня, життєствердна і життєдайна. Мільйонів слів не вистачить, щоб сказати, як сильно я люблю свою матусю. Та все ж, сподіваюся, листівочка, зроблена спеціально для неї, передасть дещицю моїх почуттів.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjB7rSwPrCG71X7uIKPqiXBat-FTvoTtAavt3z37bDdlpY-rK5gLK5K3vmc2jebHkXCJHPuAmlM_5feTsUw5t6pxzc87PuAyuSw4rgdHecRAnv2sEA7VRuLYTBUX8PyWFf4sDeF-WnE08Rh/s320/DSCN1602.JPG)
А що листівка з пір'їнкою, то я вирішила взяти з нею участь у завданні блогу "Зроби сама" №25.
![Завдання # 25. Листівки з пір'ям Завдання # 25. Листівки з пір'ям](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_tICEemH_D_0TIRMQ4s7uUBKtCytR-amqu7xqSn6Mj-STY-wODo0r1Q9yD8obKukAU5uWB-PjKI16bk-VEeGwsbLH-DiAqJ353QVy_DpY8Vk4G490qWJcQEvrV5gliRgEexVqj8B-V6UOZBGZ4Jh18KpvU9=s0-d)
А що листівка з пір'їнкою, то я вирішила взяти з нею участь у завданні блогу "Зроби сама" №25.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар